Najciekawsze gadżety na prezent dla mężczyzny

Niniejszy artykuł pod tytułem Chroń się przed cyberprzestępcami – 10 przydatnych porad nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat Chroń się przed cyberprzestępcami – 10 przydatnych porad należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Zastanawiasz się co kupić swojemu chłopakowi, mężowi, ojcu, synowi? Przedstawiamy najciekawsze gadżety na prezent dla mężczyzny.

Najciekawsze gadżety na prezent dla mężczyny

1. Trymer do golenia zarostu i ciała

Wszyscy mężczyźni muszą się golić. Jedni robią to na gładko, inni utrzymują krótki zarost, a niektórzy zapuszczają brodę, ale i tak muszą ją konturować w celach estetycznych. Warto wiec pomyśleć o wielofunkcyjnym urządzeniu do golenia.  Potrafi on  zadbać o brodę każdej długości, gdyż posiada  nawet do 13 różnych ustawień. Precyzyjne nakładki umożliwią nadanie kształtu zarostowi. Trymer poradzi sobie nawet z cięciem włosów na głowie, przycinaniem tych w uszach, czy w nosie. Inne części ciała również nie stanowią dla niego problemu.

2. Podgrzewacz do kubka na USB

Jest to bardzo proste w działaniu urządzenie, które kierowane jest przede wszystkim do osób spędzających dużo czasu przed laptopem. Rolę podgrzewacza pełni podstawka, którą do komputera podłączamy przy pomocy kabla USB. Urządzenie generuje temperaturę, używając do tego energii laptopa. Dzięki temu wszelkiego rodzaju płyny mogą zostać podgrzane, a nawet zagotowane. Także nasza kawa i herbata zawsze będzie ciepła! W dodatku podstawki są w różnych kształtach czy kolorach, na pewno znajdziemy idealną dla naszego mężczyzny.

3. Dotykowe rękawiczki skórzane

Touch screen, czyli rękawiczki do obsługi ekranów dotykowych, nie różnią się wyglądem od innych skórzanych modeli. Jedynie w końcówkach palców znajduje się materiał przewodzący, który ekran smartfona, czy tabletu odczytuje jako dotyk ręki. Nie dość, że stylowe to bardzo wygodne! Nie trzeba bowiem odsłaniać dłoni, gdy chcemy zadzwonić nawet w największe mrozy.

4. Czytnik e-booków

Jeśli nasz mężczyzna jest prawdziwym molem książkowym, a kolejne pozycje pożera w zatrważającym tempie, czytnik e-booków z całą pewnością mu się przyda. Nie będzie musiał taszczyć z sobą grubych tomów, wystarczy mu tylko to poręczne urządzenie. Dzięki niemu będzie mógł czytać swoje ulubione książki nawet w drodze do i z pracy.

5. Hoverboard

Inaczej elektryczna deskorolka. Jest to mobilny, mały dwukołowy pojazd ułatwiający poruszanie się po ulicach miasta. Składa się z podstawy i drążka z układem sterowniczym. Po postawieniu stopy na wsporniku system łapie kąt nachylenia i uruchamia się automatycznie. Dostosowuje prędkość, kierunek jazdy i spoczynek do naszych stóp.

Modeli desek jest wiele, a same urządzenia zajmują małą przestrzeń, są łatwe w przechowywaniu i przewożeniu w dane miejsce.