Najlepsze motywy WordPress – studio tatuażu

Niniejszy artykuł pod tytułem Chroń się przed cyberprzestępcami – 10 przydatnych porad nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat Chroń się przed cyberprzestępcami – 10 przydatnych porad należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Poszukujesz idealnego motywu WordPress dla swojego studia tatuażu? Poniżej znajdziesz 4 najlepsze motywy, które sprawdzają się do prowadzenia strony internetowej związanej z tatuażami. Sprawdź, co wybrać do stworzenia swojej witryny www.

Studio tatuażu – motyw „Illuminati”

Illuminati to motyw, który pozwala na stworzenie strony internetowej w bardzo prosty sposób. To idealne rozwiązanie dla osób, które nie mają zaawansowanych umiejętności webmasterów. Jeśli szukasz nowoczesnego wyglądu i lekkiej formy motywu do zaprezentowania usług w swoim salonie tatuażu to właśnie Illuminati będzie strzałem w dziesiątke. Motyw ten to łatwa i szybka konfiguracja z możliwością korzystania z przeróżnych szablonów.

Studio tatuażu – motyw „Berger”

Motyw oprócz walorów wizualnych, bardzo szybko się aktualizuje, a jego instalacja przebiega bez większych problemów. Jest w 100% responsywny i tak zaprojektowany, aby konfiguracja strony internetowej mogła zostać wykonana przez osobę niedoświadczoną. Berger ma wsparcie WooCommerce, więc można sprzedaż też produkty związane z tatuażami.

Studio tatuażu – motyw „Ancora”

Trzeci z motywów to motyw Ancora, który umożliwia wybór pomiędzy czterema różnymi wyglądami strony głównej. Każda z tych stron zawiera wiele, różnych funkcji umożliwiających poprawę obecności Twojego salonu tatuażu w Internecie. Dzięki Ancora możesz zaprezentować klientom wszystkie aspekty swojego studia na stronie. Między innymi bloki informacyjne będą zawierać kluczowe informacje dotyczące na przykład Twoich pracowników czy wykonywanych usług. Oprócz tego możesz wybierać między różnymi schematami galerii zdjęć, w których można uporządkować projekty według kategorii.

Studio tatuażu – motyw „Brando”

Brando to motyw, który pozwala na zbudowanie dowolnego rodzaju strony internetowej. W jego składzie znajduje się aż 10 wersji demonstracyjnych, w których jedna idealnie nadaje się do stworzenia witryny pod salon tatuażu. Wdrożenie motywu jest bardzo szybkie, ponieważ do swojej dyspozycji mamy wiele przydatnych funkcji. Dzięki Brando nie musisz być profesjonalnym programistom, aby stworzyć witrynę, która będzie podobać się Twoim klientom. Idealne personalizacja z opisywanym motywem możemy zawdzięczać doskonałej integracji z „Program Visual Composer” oraz kilkoma elementami, które poprawiają interfejs strony. Wszelakie funkcje dostępne w Brando umożliwiają zaoszczędzenie mnóstwa czasu, a bezpłatne wdrożenie niektórych wtyczek premium umożliwia łatwiejsze zaprojektowanie strony oraz jej obsługę.