Najmodniejsze gadżety do smartfona – sprawdź, czy je znasz!

Niniejszy artykuł pod tytułem Chroń się przed cyberprzestępcami – 10 przydatnych porad nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat Chroń się przed cyberprzestępcami – 10 przydatnych porad należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Sam telefon to jedynie podstawa. Możemy go ulepszyć za pomocą różnych dodatków. Przedstawiamy najmodniejsze gadżety do smartfona. Sprawdź koniecznie!

Najmodniejsze gadżety do smartfona

Uchwyt Popsocket

Jest to gadżet, który możemy przykleić do tylnej klapki naszego telefonu. Stanowi to bardzo wygodny uchwyt, który pozwoli na pewne trzymanie w dłoni urządzenia. Uchwyt po złożeniu jest niewielkim krążkiem o średnicy 4 cm, a po jego rozłożeniu umożliwia trzymanie pomiędzy dwoma palcami. Klej mocujący jest bardzo wytrzymały, nie musimy obawiać się nagłego odklejenia. Może być mocowany wielokrotnie, a uchwyt można znaleźć w różnych wzorach.

Lampa doświetlająca do selfie

Selfie, czyli robienie sobie autoportretów, jest bardzo popularnym zajęciem. Nie każdy model telefonu jest jednak wyposażony w przedni aparat z lampą błyskową. Nie pozwala to na robieniu zdjęć wieczorem, czy w gorszych warunkach oświetleniowych. Bardzo pomocna może okazać się lampa doświetlająca, którą przymocowujemy do naszego telefonu za pomocą klipsa. Klips zabezpieczony jest miękkimi gumowymi osłonami- zapobiega to zarysowaniu telefonu. Lampa wyposażona jest we własny akumulator- zapewnia do 60 minut ciągłego świecenia. Mamy do wyboru kilka trybów pracy, co pozwoli nam na uzyskanie najlepszych efektów.

Pilot na podczerwień

Niektóre topowe smartfony mają wbudowany port podczerwieni, która w połączeniu z odpowiednią aplikacją umożliwia sterowanie domowymi urządzeniami. Niestety większość zwykłych telefonów pozbawiona jest tej funkcji. Możemy jednak ją dodać kupując miniaturowy port podczerwieni, który wkładamy do gniazda słuchawek. Następnie pobieramy darmową aplikację, dodajemy  posiadane urządzenia i mamy wszystkie piloty do ich sterowania w jednym miejscu!

Lupa powiększająca

Smartfon służy nam nie tylko do telefonowania, czy korzystania z Internetu. Często wykorzystujemy go również do oglądania filmów. Jest to idealne rozwiązanie, które przydaje się w podróży czy na urlopie. Aby zwiększyć komfort użytkowania możemy kupić lupę powiększającą jego ekran  nawet trzykrotnie. Po rozłożeniu lupa pełni również podstawkę podtrzymującą nasz telefon.

Waga Aria

Firma Fitbit wyprodukowała produkt, który idealnie przyda się wszystkim, którzy dbają o linie. Waga łączy się z naszymi smartfonami za pomocą Wi-Fi. Mierzy zawartość tłuszczu w organizmie, pokazuje BMI, zapisuje dane w chmurze i pokazuje skuteczność diety lub treningu. Synchronizuje się z aplikacjami sportowymi takimi jak np. Endomondo. Umożliwia tym samym ustawianie celów i nagradza nas za ich osiągnięcie.