Oto aplikacje na Androida, które mogą Ci znacznie ułatwić życie!

Niniejszy artykuł pod tytułem Chroń się przed cyberprzestępcami – 10 przydatnych porad nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat Chroń się przed cyberprzestępcami – 10 przydatnych porad należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Smartfony i tablety to urządzenia, które nie tylko służą nam do rozrywki, ale również coraz częściej wykorzystujemy do naszej pracy. Istnieje wiele aplikacji, którą mogą ułatwić nam zorganizowanie zarówno życia codziennego, jak i zawodowego. Oto aplikacje na Androida, które znacznie mogą ułatwić Ci życie!

Aplikacje na Androida dla lepszego zarządzania pracą

Evernote

Aplikacja w szybki i łatwy sposób pozwala nam zarządzać naszymi notatkami. mogą być one w każdej postaci: tekstowej, głosowej, czy też graficznej. Możemy za jej pomocą przygotowywać teksty, tworzyć listy, porządkować dokumenty, zdjęcia, czy artykuły z Internetu. Dodatkowo, możemy omawiać wyniki naszej pracy z innymi bezpośrednio za jej użyciem. Co więcej, podstawowa wersja Evernote jest bezpłatna, a co za tym idzie- dostępna dla każdego.

Todolist

Umożliwia pracę w grupie, zapisywanie naszych danych w chmurze oraz synchronizację z kalendarzem. Nasza praca nigdy nie była tak zorganizowana. Możemy dodać do aplikacji terminy, terminy cykliczne, podzadania. W dodatku możemy podkreślić priorytety oraz oznaczyć nasze projekty różnymi kolorami. Todolist jest bardzo prosty i intuicyjny, a także jak wyżej wspomniany Evernote, w podstawowej wersji bezpłatny.  Możemy go synchronizować między urządzeniami.

Aplikacje na Androida, które pomogą nam złapać balans

Headspace

Czasami mamy ochotę zniknąć na jakiś czas w pustej sali, tak aby nikt się do nas nie odzywał, a my nie musielibyśmy myśleć o niczym. Dzięki bezpłatnej aplikacji Headspace wykorzystamy ten czas dużo bardziej efektywnie. Za jej pomocą wejdziemy bowiem lekko i szybko w świat medytacji, która trwa 10 minut. Nasze życie stanie się dzięki temu szczęśliwsze, zdrowsze i z całą pewnością spokojniejsze.

RescueTime

Aplikacja monitoruje jaki czas poświęcamy na pracę, serwisy społecznościowe, oglądanie filmów, czy czaty ze znajomymi. Na koniec przedstawia nam szczegółowy raport, który na pewno powinien nas zmotywować do lepszego zarządzania naszym czasem.

Aplikacje na Androida, gdy dopiero szukamy pracy

Mobilny Pracuj.pl

Możemy za pomocą tej aplikacji przeglądać aktualne oferty pracy przez nasze urządzenia mobilne, a także wysyłać nasze CV bezpośrednio do pracodawcy. Jest ona bardzo intuicyjna i pomocna, gdyż możemy w każdej chwili podejrzeć w niej historię wysyłanych zgłoszeń, czy też możemy zarządzać naszym profilem zawodowym

Kalkulator brutto/ netto

Przyda się nie tylko tym, którzy szukają pracy, ale również tym, którzy starają się o podwyżkę. Dzięki niej łatwo przeliczymy kwotę naszego wynagrodzenia z brutto na netto i z netto na brutto. Możemy też porównać otrzymywane pieniądze w zależności od rodzaju zatrudnienia.