Nowe aplikacje do przerabiania zdjęć – TOP5

Niniejszy artykuł pod tytułem Chroń się przed cyberprzestępcami – 10 przydatnych porad nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat Chroń się przed cyberprzestępcami – 10 przydatnych porad należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Potrzebna Ci darmowe aplikacje do przerabiania zdjęć? Przedstawiamy TOP5 spośród bezpłatnych rozwiązań na Androida. Sprawdź nasz ranking i wybierz coś dla siebie!

Jakie cechy powinny posiadać aplikacje do przerabiania zdjęć?

Aby aplikacja do przerabiania zdjęć została uznana za dobrą, powinno ją wyróżniać kilka cech. My braliśmy pod uwagę:

  • intuicyjność i prostotę obsługi,
  • ilość dostępnych filtrów,
  • ilość dostępnych narzędzi do edycji,
  • możliwość dodania do zdjęcia napisów lub logotypów,
  • możliwość ręcznej edycji,
  • możliwość szybkiego udostępnienia zdjęcia w Social Media,
  • szybki podgląd edycji,
  • wygodny tryb kadrowania.

Która nowe aplikacje do przerabiania zdjęć warto wypróbować? Sprawdźcie poniżej!

Najlepsze aplikacje do przerabiania zdjęć – TOP5

#1 Snapseed

Snapseed to wielofunkcyjna aplikacja do edycji zdjęć, która została pobrana na Androida już przez ponad milion użytkowników. Edytor zdjęć jest łatwy w obsłudze, a zarazem bardzo profesjonalny. Aplikacja nie zniechęca reklamami, pozwala także na edycję zdjęć w formacie RAW, co jest szczególnie ważne dla osób, którym zależy na wysokiej jakości pliku graficznego.

#2 Pixlr

Pixlr to aplikacja, z której pomocą możemy szybko edytować zdjęcia, a następnie udostępnić je za pośrednictwem kanałów Social Media. Program posiada czytelny i intuicyjny interfejs, a darmowa wersja aplikacji oferuje wystarczającą ilość filtrów i narzędzi, by można się nią było posiłkować w marketingu.

#3 LightX

LightX to aplikacja, z której pomocą można nie tylko edytować zdjęcia, ale także tworzyć ciekawe kolaże i karykatury. Program umożliwia dodawanie do zdjęć tekstu oraz regulowanie wielu różnych parametrów. Aplikacja pozwala także na wycięcie tła, mieszanie ze sobą różnych zdjęć oraz używanie na fotografiach pędzla.

#4 Photo Editor

Photo Editor to prosta aplikacja do edycji zdjęć, która oferuje wiele ciekawych filtrów i efektów. Darmowa wersja tego programu posiada wiele przydatnych narzędzi, dzięki którym kadrowanie i edycja zdjęć przebiega sprawnie. Aplikacja umożliwia także automatyczne skalowanie plików do formatu obsługiwanego w Social Media, co jest bardzo wygodne z punktu widzenia osób zajmujących się marketingiem.

#5 Canva

Canva to przyjazny edytor grafik online, z którego pomocą można tworzyć ciekawe infografiki, slajdy prezentacji, a także postery. Narzędzie to posiada także swój odpowiednik na Androida. Aplikacja pozwala w łatwy sposób kadrować i edytować zdjęcia, a także, wzorem komputerowej wersji, dodawać do nich napisy. Dużym plusem jest możliwość przygotowania edytowanego pliku graficznego tak, by spełniał wymogi Social Media i szybkiej publikacji.